SIMONA STAŠOVÁ

novinka

Simona Stašová točí s režisérem Filipem Renčem nový film Sebemilenec

Film Sebemilenec je silný příběh inspirovaný nejen knihou, ale i nepříliš šťastným životem zavražděné literátky Monyové. V hlavních rolích se představí Simona Stašová a Jaromír Dulava.

Režisér Renč avizuje, že se bude jednat o psychohoror. „Myslím, že to bude zajímavá analýza lidských povah a mezilidského vztahu, který se vyvíjí od zdánlivé selanky až po takové antické finále,“ prohlásil filmař. 

Majitelka psího hotelu se přes inzerát seznámí s navenek sympatickým, pozorným a milým mužem. Ten se ale promění v tyrana, jenž svou ženu systematicky sráží, deptá i vydírá. Domácí násilí se v tvorbě Monyové objevovalo častěji, protože ho sama zažila. Do příběhů promítla autorka svoje vlastní pocity. Sebemilenec se tak snaží skládat střípky spisovatelčina života právě prostřednictvím jejích knih. Osud Monyové však neskončil šťastně – před dvěma lety ji zabil vlastní manžel Boris Ingr, který si v současnosti odpykává patnáctiletý trest.  

„Velmi se na to těším, protože takto komorní a zdánlivě jednoduchý příběh bez vedlejších efektů a kaskadérských scén jsem ještě nedělal. Je to vysloveně herecký film,“ přiblížil Renč. 

Mohlo by se vám líbit

Novinka

Rozhovor o rodině

Novinka

Rozhovor v Magazín+TV Dnes

Nový rozhovor se Simonou Stašovou si můžete přečíst zde.

Novinka

Zvu vás do Divadla Lucie Bílé!

Zvu Vás všechny do Divadla Lucie Bílé na představení Drobečky z Perníku a Skleněný zvěřinec. Těším se na Vás. Simona